زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ

نام واحد :واحد فناوری اطلاعات ، ارتباطات و آمار شبکه بهداشت و درمان ملایر

نام مسئول : محمد جعفری جوزانی

سمت : مسئول واحد فناوری اطلاعات ، ارتباطات و آمار شبکه بهداشت و درمان ملایر

شرح وظایف :

1)     پیگیری امور مربوط به قراردادها و اسناد مرتبط با پیمانکاران در زمینه های نرم افزار ، سخت افزار و شبکه و تسلط بر مفاد آنها.

2)     نظارت بر حسن انجام تعهدات پیمانکاران در زمینه های نر م افزار ، سخت افزار  و شبکه و انجام پیگیری های لازم .

3)     نیاز سنجی ، نظارت و هماهنگی جهت خرید ، تحویل ، نصب و راه اندازی ، بهره برداری ، نگهداشت و پشتیبانی و خدمات پس از فروش ملزومات سخت افزاری ، نرم افزاری و شبکه ای  در کلیه واحدهای تابعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان.

4)     برنامه ریزی و نظارت بر فعالیتهای واحدهای رایانه تابعه (بیمارستانها و مرکز بهداشت)

5)     هماهنگی و اجرای دستورالعمل ها و سیاست های فنی ابلاغ شده از سوی مدیریت فناوری اطلاعات ، ارتباطات و آمار دانشگاه و همچنین ارائه گزارشات ، راهکارهای فنی و اجرایی از حوزه تحت مسئولیت خود (شهرستان) به مدیریت فناوری اطلاعات ، ارتباطات و آمار دانشگاه.

6)     راهبری (سوپروایزری) نرم افزار های کاربردی (اتوماسیون اداری ، صدور احکام ، حقوق دستمزد ، نظام نوین و سایر نرم افزارها).

7)     ایجاد هماهنگی و انجام مشاوره با مسئول واحد رایانه بیمارستان های تابعه در جهت نظارت و برنامه ریزی بر امور مربوط به راهبری نرم افزار HIS.

8)     برنامه ریزی جهت حضور دائم یا موقت (آنکال) در محل واحد یا واحدهای رایانه تحت پوشش (بویژه بیمارستان) بر حسب نیاز.

9)     مدیریت وب سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان و نظارت و هماهنگی با نمایندگان کلیه واحدهای تابعه شبکه د رجهت تولید و درج و بروز رسانی محتوای وب سایت.

10)بررسی ، مانیتورینگ و عیب یابی شبکه های رایانه ای ، تجهیزات (مانند دستگاههای سوئیچ ، روتر ، مودم ، شبکه کابلی ، ups و سایر) و پیگیری و اجرای عملیات مورد نیاز جهت رفع ایراد و هماهنگی با مدیریت ICT دانشگاه ، شرکت مخابرات و... .

11)تهیه شناسنامه و پلمپ کلیه تجهیزات رایانه ای (رایانه ، چاپگر ، اسکنر ، سوئیچ ، روتر ، مودم و تجهیزات بیسیم).

نشانی: 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 22
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 53589
تعداد کاربران بر خط 0